rss

• Fórum » Reformtémák, egészség, betegség » Székrekedés,puffadás

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Egy idõben gyakori volt nálam is a székrekedés. Mivel zavart, elmentem az orvoshoz. Egy sor kivizsgálás után egy alapos béltisztítást javasolt, és ki is írta hozzá a Picoprepet. Otthon elkészítettem és megittam a két kis tasaknyi szert. Jól kitisztított és azóta megszûnt ez a gondom is.

2011.10.14. 13:07
  • Nálam a keserûsós gyógyvíz vált be. Nagy probléma esetén a Hunyadi víz, mely gyorsan "kipucol", de tartós fogyasztásra és emésztés elõsegítésére Mira vizet szoktam inni. Ezt lehet étkezésekkor 1-2 dl-t. Az íze sem olyan szörnyû. :)
    www.miraviz.hu

2009.10.19. 15:21
  • Chi Kung? Ez érdekes!
    És maga a mozgás segít ebben?

2009.07.26. 22:54
  • Székrekedés Puffadás a bélrendszerünk méregtelenítésére a Hummel mikrorostos gélt javaslom mindössze 6600Ft/adag kb 3hét többadag esetén 5000Ft/ad.
    Nekem segített 4-5 naponta volt székletem és sajnos már a törlõ papir is minden alkalommal véres volt.Fogyasztása után már 4-5 napra rendszeres lett a székletem a 3. adagot fogyasztom és rendszeres napi 2-3 székletem van és nem véres többé a papír sem.

Segíthetek tel.0630/305-8296
    Tóth Tibor Mosonmagyaróvár

Rendelés toth0805@freemail.hu

2009.07.19. 20:29
  • Ha lehet ezzel kezdeni a napot,1 pohár ananászlé, 1 evõkanál teljes kiõrlésû búzakorpa, vagy tönkölykorpa.(kiváló rostforrás)

2009.07.15. 23:57
  • Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Hidegen sajtolt olivaolaj...

Reggelente 1 korty, és lesz széklet!

Tisztító kura részeként is kiváló 2-3 hétig!

2009.03.16. 00:38
  • Több olyan emberrel beszéltem akinek heti 1 széklete van.Gondolom az is milyen élmény lehet.Kezeltem egy hölgyet aki 34 éves,mindig ez a helyzet állt fent nála.Energetikai kezeléssel kezdtük,majd megtanítottam a chi kung-ra.A chi kung egy keleti mozgásforma,hasonlít a tai chi-ra.Azóta minden reggeli gyakorlás után van szélete és jobban bírja a stresszt,sokkal energikusabb.
    Puffadás esetén a fent leírtakon kívül oda kénne figyelni,hogy mit eszünk.Kizárva:E210-219,E330-337,E353-354,E472c,472e,472d,tehén tej,kávé,csoki,fehér kenyér,minden amit tartósítanak citromsavval,borkõsavvalaszkorbinsavval.Nem kell megijedni kicsi odafigyeléssel,nem is sokkal több pénzért vannak ilyen termékek.Például a PICK,HOHES C,mert hõkezeléssel tartósítanak.Nem reklámozni akartam õket,csak segíteni,hogy ne együnk annyi szemetet,ha lehet.Ha betatjátok a játékszabályokat gyökeressen megváltozik a régóta tartó hasfájásotok.Van egy VENTER nevû por alakú készítmény a gyógyszertárakban lehet kapni/csak a por jó/,ha bebûnözõl akkor az egy óra alatt helyre tesz.De minden nap azon élni nem lehet,csak néha néha.Remélem segíthettem.

2009.03.14. 11:04
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!