rss
állatmenhely kutyamenhely adó 1 adó1százalék, kutya, cica mentés, örökbefogadás
  • Fórum » Reformtémák, egészség, betegség » Alternatív gyógymód

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Az egyik legkedveltebb alternatív gyógymód a biogyógyulás amivel rendkívül sok betegség megelõzhetõ.

Biogyógyulás

2010.07.02. 12:33
  • A Bach virágeszencia hatásos de nem szabad elfelejteni hogy gondolok egyet és elhagyom a gyogyszereket.Nem mindegy az hogy a migrén milyen stádiumban van gyengébb vagy erõsebb milyen betegség jelzõje stb.Kolloid ásványokat tudnám még ajánlani.A szív és érrendszeri betegségek sokféle formában jelenkezhetnek.Probáljuk meg megelõzni a betegségeket de ha lehet tabletták nélkül.

2009.11.04. 08:12
  • Mesélj, ez érdekel!

Mi is ez a Bach-virágeszencia pontosan?!

2009.07.21. 20:42
  • Érdeklõdöm, hogy Bach-virágeszenciát használt-e valaki, valamilyen problémára. Nekem a fejfájásom (migrén!) szünt meg, amióta gyógyszerek helyett a cseppeket iszom. Féléve voltam egy hölgynél terápián (a honlapja: www.gyogyito2009.hu), azóta semmilyen tablettát nem vettem be. Érdekelne, hogy másnak van-e, vagy milyen tapasztalata van a cseppekkel.(?)

2009.07.20. 20:25
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!