rss

• Fórum » Reformtémák, egészség, betegség » Bell féle féloldali arcbénulás

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Elnézést hogy kétszer raktam be csak frissítettem. Köszönöm

2011.06.05. 23:00
  • Sziasztok!

28 éves férfi vagyok. A segítségeteket kérném ebben a témában, mert 5 napja szenvedek ebben az állapotban. Járok elektromos kezelésre itthon próbálom tornáztatni az arcom, de olyan csekély a mozgása hogy az katasztrófális. \"Szerencsére\" nem lóg az arcom csak nem mozog. Az orvosok nekem is ezeket az okokat sorolták huzat, klíma stb. De nekem hozzá tették,hogy egy vírus rámászott erre az arcmozgatóidegre és begyulladt emiatt. Olyan hihetetlen számomra hisz máskor is voltam huzatban hidegben klímában és miért pont most? Nem gyenge a szerveztetem alig vagyok beteg, nem vagyok alergiás semmire. És senki nem tud egy jó okot mondani amire azt mondanám, hogy igen ezt el tudom hinni. Szóval a segítségeteket kérném a gyógyuláshoz vezetõ legrövidebb úton való jutáshoz, mert már a beszéd is nehéz. Elméletileg már csak jobb lehet az orvos szerint, de a már a munkámat se tudom elvégezni. NEM tudok érthetõen beszélni. S.O.S!!!

2011.06.05. 22:53
  • Sziasztok!

28 éves férfi vagyok. A segítségeteket kérném ebben a témában, mert 5 napja szenvedek ebben az állapotban. Járok elektromos kezelésre itthon próbálom tornáztatni az arcom, de olyan csekély a mozgása hogy az katasztrófális. \"Szerencsére\" nem lóg az arcom csak nem mozog. Az orvosok nekem is ezeket az okokat sorolták huzat, klíma stb. De nekem hozzá tették,hogy egy vírus rámászott erre az arcmozgatóidegre és begyulladt emiatt. Olyan hihetetlen számomra hisz máskor is voltam huzatban hidegben klímában és miért pont most? Nem gyenge a szerveztetem alig vagyok beteg, nem vagyok alergiás semmire. És senki nem tud egy jó okot mondani amire azt mondanám, hogy igen ezt el tudom hinni. Szóval a segítségeteket kérném a gyógyuláshoz vezetõ legrövidebb úton való jutáshoz, mert már a beszéd is nehéz. Elméletileg már csak jobb lehet az orvos szerint, de a már a munkámat se tudom elvégezni. NEM tudok érthetõen beszélni. S.O.S!!!

2011.06.05. 22:43
  • Nekem is volt ez a típusú arcbénulásom sajnos 28 évesen, 4 évvel ezelõtt. De! Hozzátenném, az orvosok a kiváltó oknak egyértelmûen a huzatot nevezték meg (sajnos letekert kocsiablakkal száguldoztam) és nem volt szó vírusról. Minden velem egy idõben kezelt betegnél a huzat volt a kiváltó ok. Sõt anno utána is olvastam, sehol sem volt szó vírusról, egyszerûen az arcmozgató idegek átfáztak, megbénultak. Nálam kb 4 hónapig látható volt, majd szinte egyik napról a másikra elmúlt a bénultság, icipici apró látható jele maradt meg, bár nem venni észre, csak én látom:) Elektromos kezeléssel, némi gyógyszerrel, és sok-sok arcizomtornával hála Istennek elmúlt.

2009.07.30. 13:34
  • Van egy ismerõsöm, akinek 13 éves kora környékén volt ilyen baja! Szerencsére hamar meggyógyult!

2009.07.19. 19:10
  • Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Sokan szenvednek vele,de nem is meglepõ miután az orvosok szerint a Nõk 35-évtõl,a Férfiak 45-évtõl veszélyeztettek. Bell-féle arcbénulás két irányú-idegi alapon, vírusos eredetû.Orvosi megoldás injekció kura után elektromos árammal való kezelés.Gyógyulási idõ kb 6-12 hónap,többnyire visszamaradt jelekkel.Kezeltem természetgyógyászati eljárással ilyen asszonyt és hála Istennek 10 nap alatt meggyógyult,látható jelek nélkül.Amit megfigyeltem,hogy ha rögtön jönnek akkor gyors a gyógyulás ideje,illetve az addigi ráncok nagyrésze eltünik.Több embernél is tapasztaltam , hogy a kezelések után kisimul az arcuk,de ez a stresz letevésével van kapcsolatban.

2009.03.13. 18:21
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!