rss
  • Fórum » Minden, ami étel » Kukorica lepény

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Nem tudom,hogy melyik fajta lenne kukoricábol de javaslom prosza cim alatt megnézni mert ott találhato több fajta kukoricábol készül lepény ami vagy tepsiben vagy palacsinta sütöben készült és a lényeg ,hogy mindegyik finom.

2009.10.21. 14:44
  • Dédnagyanyám minden hétvégén ilyent sütött a kukoricalepény nagyon finom volt de sajnos gyermekkoromban ettem utoljára finom házi készitésü eper lekvárral. Szeretném kérni a segítségüket kukoricalepény recept ügybe hátha tud nekem valaki segíteni. Elõre is köszönöm segítségüket. Tisztelettel:Lajos

2009.09.24. 20:39
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!