rss
  • Fórum » Egyéb » Sütõben fõzés

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Érdekes ötlet a sütõben fõzni...érdemes lenne kipróbálni!

2009.07.27. 22:35
  • Igen, nagyon lassan kell fõzni kb 4 órát hidd el megéri. Tegnap a lecsóhoz tarhonyát készítettem hasonló módon.Vagyis tarhonya pirít zsiradékon majd vizzel felönt egyet forr majd fedõ a tetejére, be a már elõmelegített sütõbe 10 perc és kész a gurulós nem tapadó nem leégett köret

2009.06.25. 11:46
  • Használsz fedõt?!

Vagy hogy foly9ik a sütõben fõzés?!

2009.06.24. 23:27
  • Sziasztok! Új tag vagyok és szerenék megosztani veletek egy ötletet.Mivel mindíg idõhiányba szenvedek kényszerbõl a sütõbe tettem a húslevesemet amíg jártam a piacot hát mondhatom szuper lett. Ezen felbuzdulva azóta már készült pörkölt ugyan így ,ami szintén jóval meghaladta ízben a megszokottat.

2009.06.24. 11:55
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!