rss
Adó 1 százalék felajánlással sokat segít! Válasszon EGY jó ügyet:
gyógyító gyermekmentő támogatás bohócdoktorok a beteg gyerekekért  állatmenhely, állatvédő, támogatás, adó 1 százalék, kutyaotthon, állatotthon  gyermekmentés, gyógyítás, adóbevallás, adó 1 százalék felajánlás, adóegyszázalék
A legapróbb adó 1 százalék támogatása is ÉLETET ment!
  • Fórum » Italok, túrmixok, koktélok » Sör = egészség?!

• A hozzászóláshoz regisztrálj, és jelentkezz be!

Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • én szeretem!

2010.02.11. 20:02
  • Korty, nyammm, ittam egy sört!

2010.01.03. 17:12
  • Én is szeretem, de nem szabad túlzásba vinni. A másik dolog meg, hogy a bajokat meg lehet elõzni. Nekem így sikerült:

http://medbox.hu/index.php?lang=1&module=dlink&id=33

Csináltattam állapotfelmérést, és azóta mindig megcsináltatom rendszeresen.

2009.09.01. 09:33
  • Akkor szoktam rá, amikor másodszorra kerültem kórházba vesekõvel.

2009.07.09. 16:27
  • Szerintem mindenképp ajánlott a mértékletes sörfogyasztás!
    Nincs vele semmi gond!

2009.07.09. 16:23
  • Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • CSEH SÖRFESZTIVÁL !!!

Sziasztok!
    Fanatikus Cseh sör rajongóként üzenem mindenkinek, hogy jövõ hét végén, azaz júni 11-14 között a Bp.V. Városháza parkban lesz Cseh sörfesztivál. És egyenesen a Csehektõl hoznak be rengeteg csapolt és palackozott sört.

Éljeeeeeeeeeen : )

2009.06.05. 20:51
  • Én szeretem a sört!

Az osztrákok a másodikak a sörivás világranglistáján... elsõk a csehek!

A most közzétett adatok szerint összesen 8,6 millió hektoliter sör fogyott el 2008-ban ausztriában. Biztos benne van a közösen megrendezett, svájci-osztrák labdarúgó Euróba-bajnokság is, akkor ittak rendesen!

A csehek 155 liter árpalét gurítanak le átlagban, évente...

Én ennél kevesebbet!

2009.02.28. 09:01
  • A benne lévõ B vitamin miatt meg érdemes inni egy pohárkával egy-két naponta!

2009.01.07. 20:02
  • Régebben nem szerettem, de addig itták velem a haverok, hogy megszerettem!

2009.01.07. 20:01
  • Én nem szeretem a sõrt, már csak a szagától is rosszul vagyok. Akkor már inkább egy pohárka fincsi bor.

Ti mit szóltok ehhez?

2009.01.06. 23:39
  • Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!
  • Szeretjük a sört!

- finom,
    - frissít,
    - bódít,
    - megfelelõ mennyiségben hasznos,
    - közösségi élethez segít (sörözés),

2009.01.04. 13:24
  • Élethosszító sör - de az íze még nem az igazi!

Dallas, 2008. november 18. kedd - Iszonyatos ízû az élethosszítónak és betegségmegelõzõnek kikiáltott amerikai sör.

A csodanedû texasi egyetemisták kutyulmánya, reszveratrolt tartalmaz, hasonlóan a vörösborhoz, amelyrõl azt tartják, hogy segít megelõzni az érbetegségeket, a szívbajt, a cukorbetegséget, a rákot és még az Alzheimer-kórt is.

Maguk a sörfejlesztõk sem elégedettek kincsükkel, a BioBeerrel, egyikük szerint senki sem fogja meginni, amíg nem javítanak az ízén - adta hírül egy ottani, helyi lap.

2008.11.19. 09:31
  • A sör: gyógyszer.

Kis mértékben egészséges, nagy mértékben öl :) Ki milyet, hogyan szereti?!

[link=http://kaja.zug.hu/cikk/?id=132&r=9]A fórumhoz egy kapcsolódó cikk <<<[/link]

2006.11.23. 10:06
  • további hozzászólások
Főzés, sütés, táplálkozás kapcsán a receptmix magazin hasznos receptekkel, főzési praktikákkal segíti a finomabbnál finomabb és egészséges reggeli, ebéd, vacsora elkészítését. Főzni jó, enni még jobb, együtt tapasztaltabbá válni a legeslegjobb!